Dnes je neděle 20.10.2019, svátek má Vendelín

Vandráci ve Slavkově

V neděli v 19. 5. 2019 v 18 hod ve vyprodaném sále Společenského centra Bonaparte začal večer plný cestovatelských zážitků, zábavy a smíchu. O příjemný večer se postarali herci Pavel Liška a Jan Révai, kteří si říkají Vandráci/Vagamundos. O tom, že jsou to nejen skvělí herci, baviči ale i dobrodruzi, nás přesvědčili téměř dvouhodinový promítáním nádherných snímků z jejich putování po Střední Americe doplněné jejich bezprostředním komentářem.

Na konci besedy byl čas na četné dotazy diváků, při kterých jsme se dozvěděli, že se chystá další velká cestovatelská pouť Vandráků, tentokrát do Číny.

Po skončení besedy došlo i na autogramiádu, kde Honza s Pavlem ochotně podepisovali svoji vydanou knihu z této cesty a našli si i čas na společné fotky s diváky.

Tímto bych jim chtěl popřát do dalšího cestování spoustu dalších dobrodružství a zážitků za řídítky jejich motorek a divákům poděkovat za skvělou atmosféru, která tuto besedu provázela po celou její dobu.

Jan Švanda

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.