Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

1. máj u Bayera

Kdo navštívil v pátek 1. května areál Auto Bayer, určitě nelitoval. Na své si přišli rodiče s malými dětmi, pro které byl připraven řetízkový kolotoč, nafukovací skluzavka a taky různé hry. Jejich tatínkové si mohli prohlédnout kromě standardní nabídky aut i nové modely karavanů a obytných vozů. Hlavním tahákem však byly třídenní závody modelů bugin kategorie 1:8IC Buggy ASTRA NITRO CROSS 2009, které se konaly na výborně připravené trati za autosalonem.

Přihlásilo se 108 jezdců. Všichni, kteří po příjezdu zhlédli trať a areál, byli nadšeni a pochvalovali si připravenost pořadatele, jejich chuť vyrazit na dráhu ještě vzrostla. Šance přišla po deváté hodině, na programu byla tři kola tréninků po skupinách - 1 neměřený a 2 měřené na 3 po sobě jdoucí nejrychlejší kola – celkové pořadí pak rozhodlo o umístění do kvalifikačních skupin. Kvalifikací bylo pět, ta první se zvládla ještě v pátečním odpoledni – v ní byl nejrychlejší Francouz Yannick Aigon, který za sebou nechal oba Američany. Nejrychlejší z našich byl Aleš Bayer. Zbytek kvalifikačních jízd byl na programu v sobotu, finálovky v neděli.

Vítězem ASTRA NITRO CROSS 2009 se stal americký driver Mike Truhe, druhé místo obsadil další Američan Adam Drake, třetí příčku vybojoval slavkovský Martin BAYER.

vš, red.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.