Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

2. motobál se vydařil

V pátek 6. února se konal 2. motobál, který pořádali motocyklisté Motoklubu Austerlitz. První milé překvapení na návštěníky čekalo hned u vchodu do sálu: muži dostali po štamprli výtečné slivovice a dámy krásný karafiát.

Bál začal ve 20 hodin vystoupením skupiny REGON Tonyho Vodičky a jejich hostů (v hlavním sále). Ve Sportbaru začala diskotéka DJ Petra Jaroše st. a promítání akcí Fotoklubu a autogramiáda Ivo Kaštana, mnohonásobného účastníka Dakarské rallye. V hlavním sále zatím od 20.30 hod vystoupily zpěvačky ZUŠ Slavkov.

Ve 21 hodin zazněla hlavním sálem hymna motoklubu a úvodním slovem prezidenta MK Austerlitz pana Jaroslava Marka 2. motobál oficiálně začal.

Následovalo taneční vystoupení ZUŠ ve Slavkově u Brna – skupiny Apokalyptica. Mezitím se na pódiu připravila skupina Babosed pod vedením Toma Morice, která hrála k tanci a poslechu.

Přibližně ve 22 hodin začal rozhovor s VIP hostem účastníkem jihoamerického Dakaru panem Ivo Kaštanem, na který volně navázalo pokřtění nového motocyklu člena MK p. Novoměstského prezidentem motoklubu a Ivo Kaštanem.

Po další cca půlhodince tance následovalo taneční vystoupení ZUŠ ve Slavkově u Brna – východoslovenské Karičky v hlavním sále. Na pódium poté nastoupila skupina Regon pod vedením Antonína Vodičky, která sérií rockových ploužáků (nejpůsobivější byl song Soldiers of Fortune od Deep Purple) zcela zaplnila taneční parket. Následná série lidovek vyzkoušela fyzičku tanečních párů.

Poté své umění předvedl mistr světa v BikeTrialu Josef Dressler. Kolem půlnoci proběhlo očekávané losování tomboly s mnoha zajímavými cenami a s hlavní cenou – pitbikem. Mezitím na pódiu skupinu Regon vystřídala skupina Stejšn Brno se svým motorkářským rockem.

Asi v jednu po půlnoci následovalo noční překvapení plesu – dámský i pánský striptýz (přítomné dámy svoje nadšení dávaly hlasitým výskáním patřičně najevo).

Po celou dobu bálu mohli všichni účastníci ochutnávat výborné jednohubky s klobásou řeznického mistra Křesťana. Závěr bálu patřil skupině Thief Slavkov u Brna.

red.

Komentářů (6)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • svata  - 2.motobál

  Dle ohlasu přítomných se motobál líbil, někomu nevyhovovala tvrdá muzika.Mě se líbilo , ale byl poměrně brzy konec.

 • motoveterán  - 2.Motobál

  Byl jsem na loňském Motobále ve Slavkově - neměl chybu. Letos se ale kluci z Motoklubu ukázali v ještě lepším světle. Program, hudba, tombola slivovica na uvítaní (dali mně i karafiát)- moc dobré! Co příští rok ogaři? Laťka je čím dál výš!

 • eros  - Motobál se líbil

  Nečekal jsem tolika rocku v hudebních vystoupeních, ale atmosféra se mi velice líbila. Kulturní vložky byly hodnotné, myslím, že ani ten striptýz nebyl nijak urážlivý. Tož za rok znovu...
  Děkuji organizátorům

 • eros  - Vystoupení v 01.00 !!!

  A kde jsou fotky ze striptýzu? Aspoň nějaké "slušné" :-) ?? Já se tak těšil :-(

 • KTM Rider  - motobál

  Překrásná akce,moc se nám líbila.Vše perfektní.Příště přijedeme opět.Doki

 • motocyklista  - motobál

  Prima atmosfera od zacatku do konce. Skoda, ze jsem nevyhral tu motorku. Tak príště!

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.