Dnes je středa 11.12.2019, svátek má Dana

4. ples slavkovského děkanství

4. ples slavkovského děkanství se tentokrát konal ve Slavkově v sobotu 31. ledna 2009 v prostorách Společenského domu Bonaparte. Ples zahájil přivítáním a modlitbou děkan Milan Vavro a konferenciér Milan Hrazdílek. Následovala polonéza v podání mládeže ze slavkovské farnosti. Nacvičila je paní Krahulová. K tanci a poslechu hráli Vracovjáci z Vracova a skupina Grant z Hněvotína.

Dále vystoupili šohaji a děti z Archlebova pod vedením Michala Závodného, kteří zazpívali a zatancovali verbuňk. Své vystoupení s pokusem o iluzionistické kouzlo - levitaci předvedli kněží děkanství. Před půlnocí zazpíval zpěvák Martin Křížka ze Slavkova.

Tombola byla bohatá, celkem 176 cen. Hlavní ceny – domácí kino, fotoaparát, dvě půlky prasat, technické věci a dárkové koše – byly losovány po půlnoci. Účast na plese byla celkem 450, z toho 140 mladých.

Milan Vavro

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.