Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

5. městský ples

V sobotu 10. ledna se konal první z letošních plesů, a to městský ples. K tanci a poslechu hrála skupina Panorama z Vyškova. Ples zahájil starosta města ing. Ivan Charvát spolu s tajemníkem ing. Pavlem Dvořákem.

Po úvodní taneční sérii nastoupily na parket velkého sálu břišní tanečnice. Dívky i zralé dámy svým nevšedním vystoupením velmi zaujaly publikum a z parketu odcházely za bouřlivého potlesku. Po dalším tanečním vstupu následovalo vyhlášení nejlepšího sportovce Slavkova (o této akci píšeme na jiném místě).

Během večera byl ples zpestřen třemi vystoupeními dívek z tanečního oboru ZUŠ F. France pod vedením Lenky Krahulové. Děvčata svými velmi dobře nacvičenými a zdařilými tanci uchvátila přítomné diváky lehkostí a ladností pohybu.

red.

Komentářů (4)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Matthew  - Re: Tanečnice

  Mne je zase lito vas, ze se nedokazete bavit.

 • z  - Tanečnice

  Proboha, kdo zajistil ty příšerné břišní tanečnice?Katastrofa. Ovšem ještě více je mi líto Vás všech, co jste si tu "krásu" fotili.

 • tanečnice  - Re: Teplota v sále

  Souhlasím, myslím že spoustě lidí to ples zkazilo. Však jich také hned po tombole dost odešlo. A výmluva na zastavené dodávky plynu z Ruska zmrzlé přítomné moc nepobavila.

 • Tanečník  - Teplota v sále

  Ples byl velmi dobrý a chválím také výběr kapely - Panorama je super! Škoda jen, že v sále byla taková zima... Příště by to chtělo zatopit!!!

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.