Dnes je středa 11.12.2019, svátek má Dana

Kouzelný měsíc v Mateřské škole Zvídálek

Měsíc únor je v mateřské škole ve znamení masopustního reje a karnevalového dovádění. Nejen děti, ale i všichni zaměstnanci mateřské školy se v tomto čase stávají jinými bytostmi ze světa pohádek a fantazie.

Na toto období se všichni pečlivě připravujeme a těšíme. Naše třídy se rozveselí bohatou výzdobou. Vyrábíme různé maškarní doplňky, například barevné řetězy, girlandy, karnevalové klobouky, brýle, nosy, škrabošky apod. Veselou náladu podtrhují nafukovací balonky rozmístěné v prostorách tříd mateřské školy.

Již od ranního příchodu do MŠ jsou pro děti připraveny sportovní soutěže, taneční dovádění a veselé průvody masek. Rodiče předškolních tříd umístěných na odloučeném pracovišti Komenského náměstí připravili pro děti dárečky do tomboly, která ukončila maškarní rej. Všem rodičům děkujeme za milé překvapení a za výrobu nápaditých masek. Díky tomuto úsilí děti prožily netradičně krásný den se spoustou kouzelných zážitků.

Denisa Mrázová, Ludmila Špánková

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.