Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

Pampeliškiáda

Spolupráce DDM, ISŠ a MŠ ve Slavkově u Brna

Tak pojmenovali studenti 3.B HT ISŠ ve Slavkově u Brna společné cvičení s dětmi slavkovských mateřských škol. Připravili pro ně dopoledne plné sportovního vyžití, pohybu a tance. Celkem 155 dětí – 11 sluníček, 21 motýlků, 18 broučků, 25 včelek, 23 štěňátek, 11 berušek, 21 kuřátek a 11 koťátek provádělo společně se studenty hotelové školy za dozoru paní učitelek nejrůznější cvičení.

Podlézaly a přelézaly překážky, koulely se, skákaly na trampolíně, házely, střílely na branky, zkrátka zdolávaly nejrůznější sportovní nářadí. Za výkon obdržely děti žlutý lístek, který přilepovaly na nákres, z něhož vznikly nádherné pampelišky, které si odnesly do svých tříd. Na závěr si všichni zatancovali, a že jim to šlo i slušelo, dokazují fotografie.

Zpět do mateřské školy si děti odnášely balonek a sladkou odměnu, ale i radostnou náladu a vzpomínku na krásné přátelství se studenty střední školy. Celé cvičení perfektně vedla a komentovala paní Táňa Uhlířová z DDM ve Slavkově u Brna ve spolupráci s Mgr. Janou Sekerkovou a studenty ISŠ Slavkov, kteří si na vlastní kůži vyzkoušeli náročnou práci cvičitelů i pedagogů. Odměnou jim byly rozzářené oči dětí a dobrý pocit, který se ničím nedá nahradit.

Mgr. Sekerková Jana, ISŠ Slavkov u Brna

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.