Dnes je středa 11.12.2019, svátek má Dana

Školní ples ZŠ Tyršova

V sobotu 7. února se konal již XVI. tradiční školní ples ZŠ Tyršova. Jeho četné návštěvníky opět potěšila bohatá tombola s mnoha hodnotnými i drobnějšími cenami. Avšak ani ti, kteří neměli štěstí na správné losy, a neobohatili tak svou domácnost o nový vysavač, žehličku mikrovlnnou troubu, či dokonce velkou plazmovou televizi, jistě nelitovali, že na ples přišli.

Ples zahájili žáci 8. a 9. ročníků, kteří pod vedením paní Lenky Krahulové nacvičili polonézu. Dívky v dlouhých bílých šatech a hoši ve společenském oděvu ladně se pohybující po parketu jistě přesvědčili své rodiče i učitele, že v sobě skrývají kvality a nadání, o nichž jejich okolí v mnoha případech nemělo dosud tušení. V průběhu večera pak ještě návštěvníci mohli zhlédnout další dvě vystoupení dívek z tanečního oboru ZUŠ. K dobré náladě na plese nemalou měrou přispěla svou hudbou skupina Relax Šaratice. Parket se brzy zaplnil tanečními páry a všichni se dobře bavili až do brzkých ranních hodin.

Na závěr bych touto cestou jménem naší školy ještě jednou vyjádřila poděkování všem sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly, i paní Krahulové, která se ujala nácviku polonézy, a v neposlední řadě také panu Tesákovi za krásnou květinovou výzdobu.

P. Pitronová

Komentářů (2)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • ....  - jojo

  jo to mohli pridat no....

 • V.  - fotky

  Těch fotek teda moc není, taky mohli přidat více.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.