Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

Společenský ples ZŠ Komenského

Sobotní večer 17. ledna patřil příznivcům plesové sezony. ZŠ Komenského pořádala spolu s Klubem přátel školy svůj IV. společenský ples v kulturním centru Bonaparte. K tanci a poslechu hrála hudební skupina L.I.F. z Olomouce.

Jako obvykle i letos přišla návštěvníky okouzlit svým tanečním číslem děvčata ze skupiny GLITTER STARS. Jejich výkon byl opět úžasný.

Poprvé se předvedli i hoši a děvčata z country skupiny JUNICO. I oni skvěle zabodovali. Mladší tanečníky pak vystřídala děvčata z tanečního oboru ZUŠ. To už hezky dlouho vzkvétá pod vedením paní učitelky Lenky Krahulové, a proto bylo nač se dívat. Ladnost v pohybu záviděl děvčatům mnohý návštěvník. A ještě jedno malé zpestření v průběhu večera přišlo v podobě barmanské show Lenky Rufferové.

O další bod programu se přihlásila tombola. Ceny byly lákavé a hodnotné, např. televizor, DVD přehrávač, kamera a další.

Všem sponzorům a příznivcům naší školy patří hodně velké poděkování. ZŠ Komenského svůj úkol sobotního večera už splnila. A jak? Účastníci plesu se dobře bavili a smáli, a tím nám tak dali i trochu chvály.

Hana Červinková

Další plesy si můžete vybrat zde.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.