Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

Vážení přátelé country hudby,

v pátek 13. března proběhl ve Společenském domě Bonaparte jubilejní 10. country bál se skupinou Poutníci. Návštěva slušná (narozdíl od loňského roku), za což děkuji všem, co přišli.

Svoje tance skvěle předvedla taneční skupina Country dreams ze Zlína a hlavně slavkovský taneční soubor JUNICO při ZŠ Komenského. Pro mě osobně to bylo velké překvapení, že v našem městě takový soubor je a že má všechno před sebou, neboť jejich věkový průměr byl tak dvanáct let. Myslím, že milým překvapením byla také nenahlášená účast nového mladého osmnáctiletého zpěváka a kytaristy Poutníků Jakuba Bílého, který za námi dojíždí až z Ostravy. Chtěl jsem ho původně představit ve Slavkově u Brna až v létě, ale v rámci rozšíření programu na našem bále jsem nechal Jakuba zpívat už teď. Podle ohlasů bych řekl, že to byl dobrý tah a že se o budoucnost naší kapely s Jakubem nemusím bát.

Takže závěrem ještě jednou děkuji všem co přišli, všem účinkujícím a spolupořadatelům a těším se s vámi na shledanou při další akci, kterou bude pořádat Zámek Slavkov pod záštitou Městského úřadu a která se bude jmenovat Folk a country na zámku. Tento festival proběhne 14. srpna zřejmě v zámeckém parku a jedná se o účasti Pavla Bobka, Pavlíny Jíšové a Nadi Urbánkové s Bokomarou. Nebude scházet ani slavkovská Osada, která letos slaví deset let od svého vzniku, a samozřejmě zde budou hrát i Poutníci, za které se na vás 14. srpna těším.

Váš Jiří Karas Pola

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.