Dnes je úterý 10.12.2019, svátek má Julie

Zahrádkářské Vítání jara na Zlaté Hoře

Jaro již zimě odebírá na síle, a tak se zahrádkáři ze Slavkova a jejich příznivci sešli 7. března v restauraci Gól na Zlaté Hoře, aby jej uvítali a sdělili to ostatním na večírku Vítání jara.

V příjemném prostředí, veselé zábavě při hudbě a zpěvu jsme se bavili a nepozorovali ubíhající čas. Když byly vylosovány a rozdány ceny v bohaté tombole, rozcházeli jsme se až po půlnoci. V blízkém okolí vše zřejmě pozoroval černý kos a cestou nás doprovázel svými písničkami a pokračoval ve vítání jara.

Výbor ZO ČSZ Slavkov u Brna

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.