Dnes je pondělí 27.1.2020, svátek má Ingrid

Oprava nejstarší budovy polikliniky

Budova polikliniky se brzy dočká nového kabátu. Jedná se vlastně o nejstarší budovu, která spolu s ostatními třemi tvoří areál polikliniky ve Slavkově u Brna.

Důvodem opravy právě této budovy je na místě. Jak již bylo zmíněno, jedná se o nejstarší budovu a tím i nejzanedbanější. Součástí oprav (revitalizace) bude především výměna výplní otvorů (okna, dveře), zateplení fasády minerální vatou a výměna rozvodů vody a kanalizace. Dále se opravy dotknou částečně konstrukce zastřešení, sociálních zařízení jak pro personál, tak i pro veřejnost a povrchových úprav stěn a podlah. Práce probíhají od září roku 2008 do června 2009. Po tuto dobu prosíme občany o toleranci k možnému narušení přirozeného provozu polikliniky. Vše bude v závěru vyváženo novým příjemným prostředím. I na ostatní budovy polikliniky je myšleno a neměly by do budoucna zůstat pozadu. Dvorní jednopodlažní přístavba se při příznivých finančních okolnostech dočká nového pláště v příštím roce a nová třípodlažní budova na ulici Tyršova bude řešena dotačními prostředky ze státního fondu životního prostředí. Doufáme, že se všechny tyto záměry podaří zrealizovat a do budoucna tak vytvořit odpovídající zdravotnické zařízení sloužící celému regionu.

Odbor investic a rozvoje MÚ

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.